Eneagrama


Siūlau Jums naują motyvacijos ir asmenybės tipologijos įrankį Eneagramą!


 

Eneagrama pakeitė mano gyvenimą negrįžtamai ir labai tuo džiaugiuosi bei noriu perduoti žinias Jums.

Bendrdarbiaukime!


Kas tai Eneagrama ir kuo naudinga Jums?

Eneagramos modelis – tai asmenybės motyvacijos įrankis, kuris pateikia 9 gyvenimo strategijas, kurios puikiai ir efektyviai taikomos pagal gyvenimo prioritetus.

9 gyvenimo strategijos

Eneagrama aprašo 9 pagrindines strategijas, kurias mes naudojame klaidingai ir nesąmoningai. Šis modelis mums padeda atmerkti akis ir pamatyti, kokius nesąmoningus elgesio stereotipus mes naudojame ir kodėl.

Talentai

Eneagramos talentų stiprinimas yra labai svarbus kiekvienam tipui ir tai labai efektyviai taikomas motyvuojant save ir kitus žmones. Įgalinkite ir mėgaukitės savo talentais!

Instinktai ir centrai

Dar ankstyvoje vaikystėje pradeda reikštis 3 instinktai, kurie padeda mums išgyventi ir vienas iš jų tampa dominuojančiu. Instinktai labai aiškiai parodo, kokia gyvenimo sritis jam aktuali ir kaip tai pasireiškia gyvenime, tuo tarpu nuo dominuojančio centro priklauso į ką konkrečiai kiekvienas tipas atkreipia dėmesį, kokiais konkrečiais įgūdžiais naudojasi ir ką reiktų tobulinti.

Grįžtamasis ryšys

Grįžtamojo ryšio suteikimas ir „deimantų“ dalinimas yra labai svarbus, siekiant tinkamai motyvuoti savo kolegą arba pasakyti ne visada malonias tiesas. Pagal Eneagramos modelį, kiekvienas tipas turi savo stipriąsias savybes ir turėtume akcentuoti būtent tai, siekiant labiau sustiprinti savivertę.

Testas

Eneagramos pagrindinio tipo nustatymas yra labai svarbus kiekvienam žmogui. Prašau Jūsų skirti laiko sau ir nustatyti savo tipą.


Eneagramos mokymai buvo vertingi, nes jų metu supratau kaip nuolat manimi, mano iniciatyvomis darbuotojai naudojasi, o aš pati prisiimu per daug atsakomybių. Supratau, kad ribos nuolat yra peržengiamos, kad pati turiu keistis, aiškiau įvardinti ribas, atsakomybių prisiėmimą už atliktą darbą ir pasiektą rezultatą. Esame užsižaidę procesuose, taigi laikas keistisJ. Rekomenduoju šiuos mokymus visų lygmenų vadovams, nes manau, kad mokymų metu įgytos žinios padės kiekvienam vadovui geriau suprasti, kodėl kiekvienas iš mūsų tokiose pačiose profesinės veiklos situacijose elgiamės taip skirtingai.

Diana Stankaitienė Direktorė Klaipėdos miesto Socialinių paslaugų centro direktorė

Dėstytoja betarpiška, dėmesinga,  energinga, „aštri“,  nepataikaujanti, dirbti pradeda jau nuo pasisveikinimo ir  praktiškai iš karto galėtų neklystamai susodinti dalyvius į grupeles pagal Eneagramos tipus.

Raminta Ramanauskienė Turto departamento direktoriaus pavaduotoja Vilniaus miesto savivaldybės administracija

Džiaugiuosi galimybe, sudalyvauti mokymuose ir susipažinti su  Eneagramos modeliu. Man tai buvo naujiena. Labai sustiprino tai, kad mokymų metu reikėjo išeiti iš savo komforto zonos, pasižiūrėti į save iš šalies. Koks gi ego mane valdo? Stebėjau kolegas su kuriais dirbu ir mačiau, ką galėčiau pakeisti darbe, radau paaiškinimą dėl jų elgesio. Dėliojau mintyse tolimesnę perspektyvą. Labai gražiai viskas „susidėliojo į lentynėlę”. I​mponavo ir lektoriaus asmenybėImponavo ir lektoriaus asmenybė. Aktyvus bendravimas su auditorija,  gebėjimas suaktyvinti klausytojus reikšti savo mintis. Rekomenduoju tokius mokymus ir vadovams, ir specialistams.

Eglė Buivydaitė Direktorės pavaduotoja socialiniams reikalams Klaipėdos m. socialinės paramos centras