Verslo konsultacijos


Siūlau Jums verslo ir individualias konsultacijas!

Vietos veiklos grupes (VVG) konsultuoju nuo 2009 m. Su verslo įmonėmis dirbu nuo 2010 m. 2010-2011 m. dirbau UAB „EKT” ir teikiau individualias verslo konsultacijas, pereinant iš žemės ūkio į komercines veiklas. 2010-2018 m. konsultacijos Vietos veiklos grupėms. Nuo 2013 metų konsultacijos personalo, rinkodaros ir kitais klausimais verslo atstovams. Nuo 2011 metų dirbu su įvairiais švietimo, jaunimo, socialinių paslaugų įgyvendinimo projektais, rengius įvairias strategijas ir paslaugų šgyvendinimo modelius.

Nuo 2017-03-08 esu Verslo konsultantų tinklo narė (VšĮ Versli Lietuva) ir jaunos įmonės (iki 5 metų) gali gauti ES paramą (2000.00 Eur., apie 50 val.). Verslo konsultacijų temos: įmonės strategija, rinkodara, pardavimai ir derybos, personalo valdymas, projektų valdymas, įmonės įvaizdžio formavimas. Konsultacijų metu naudoju Eneagramos motyvacijos įrankį.
Kaip verslo ir Eneagramos trenerė (ICTA) mielai išanalizuosiu Jūsų įmonės verslo konsultacijų poreikį.

Nuo 2018-09-03 dėstau studijų modelius- Verslo projektų valdymas ir Startuolių kūrimą Vilnius Tech (VGTU).

Taip pat lauksiu ir individualių konsultacijų, tiems, kurie norite įvertinti savo kompetencijas ir norite pokyčių. Labai dažnai žmonės galvoja, kad pakeitus darbą, gali daug ką išspręsti, tuo tarpu daugelis pokyčių įvyksta, kai mes peržiūrime prioritetus ir vertybes. Registruokitės į konsultacijas el.p. ir iki malonaus!Mano asmeninė patirtis su p. Gita prasidėjo prieš daugiau nei pusantrų metų, mokymų konferencijoje. Po kurios bendraudamas asmeniškai su p. Gita sužinojau daug daugiau informacijos nei kiti pranešėjai bandė perteikti per savaitę laiko užėmusią sesiją. Įžvalgos ir gyvenimiški bei paprasti išaiškinimai leido per trumpą laiką perprasti pagrindines žmonių tipologines grupes, dėl to sekė mokymai kaip dirbti su kiekviena tipologija, kas asmeniškai man padėjo dirbant su klientais, įmonės darbuotojais bei kuriant ir plėtojant verslą.

Arūnas Adamonis Vadovas Capital DeLux biuras

Gitą Kondrotaitę pažįstu nuo 2005 m., kai buvau teisės krypties magistrantas MRU. 2017 metais buvo įkurta nauja kompanija UAB “Nulinis Elementas”, kurios generaliniu direktoriumi aš Robertas Vjužaninas ir esu. Gita Kondrotaitė, mano prašymu, sutiko tapti musų kompanijos verslo konsultante. Be verslo konsultacijų Gita veda grupines ir individualias Eneagramos konsultacijas, kurios padeda pažinti labiau save kaip asmenybę bei padeda atskleisti slypinčias asmenines galimybes. Gita pasižymi geromis verslo derybininko savybėmis. Kaip trenerė Gita yra tolerantiška, suprantanti kitus ir pasiruošusi, reikalui esant, padėti. Rekomenduoju Gitą Kondrotaitę kaip Eneagramos trenerę taip pat ir kaip verslo konsultantę.

Robertas Vjužaninas Generalinis direktorius UAB “Nulinis Elementas”